UPJ1V330MED
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1V330MED
UPJ1V330MED Hakkında
Nichicon UPJ1V330MED, 33 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyon sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 780 mOhms empedans değeri ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) özellikleri sayesinde güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 225 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple current özelliği ile çeşitli endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 780 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V