UPJ1V270MDD1TD
CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1V270MDD1TD
UPJ1V270MDD1TD Hakkında
Nichicon UPJ1V270MDD1TD, 27 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile çalışan bu komponentin ±20% toleransı vardır. -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömrü bulunmaktadır. 1 Ohm impedansta, 180 mA ripple akımı (10 kHz'de) ve 99 mA ripple akımı (120 Hz'de) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi pek çok elektronik uygulamada tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 99 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V