UPJ1V181MPD6TD
CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1V181MPD
UPJ1V181MPD6TD Hakkında
Nichicon UPJ1V181MPD6TD, 180 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransla sağlanan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömrü garantisinde yer alır. 180 mΩ impedansı ile 10 kHz'de 700 mA ve 120 Hz'de 500 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj türü ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. Power supply devre filtrelemesi, düşük frekans sinyal işleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V