UPJ1K681MHD
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1K681MHD
UPJ1K681MHD Hakkında
Nichicon UPJ1K681MHD, 680 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paket ile through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 5000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garanti edilir. 10 kHz'de 1.77 A, 120 Hz'de 1.47 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışır. 55 mOhms impedansı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.77 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V