UPJ1K680MHD6TO
CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1K680MHD
UPJ1K680MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ1K680MHD6TO, 68 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi gövde ile through-hole montaja uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür süresi 105°C'de sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 310 mOhm empedans değeri ile 402 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynağı filtreleme, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 402 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 249 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V