UPJ1K560MPD1TD
CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1K560MPD1TD
UPJ1K560MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ1K560MPD1TD, 56 µF kapasitanslı 80V voltaj nominal değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, silindirik kasa (Can) ile paketlenmiş, Through Hole montaj teknolojisi için tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 340 mOhm'luk düşük empedans değeri ve 347 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme, şarj devresi uygulamalarında ve genel amaçlı elektronik tasarımlarda kullanılmaktadır. 120 Hz'de 208 mA ripple akım yükünü karşılayabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 347 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 208 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V