UPJ1K471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1K471MHD
UPJ1K471MHD Hakkında
Nichicon UPJ1K471MHD, 470 µF kapasitanslı, 80 V rated voltage ile radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole bağlantı türü ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma yapan bu kondansatör, 5000 saatlik yaşam süresi ile 105°C sıcaklıkta belirlenmiştir. Düşük 69 mOhms empedansı sayesinde güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 1.45 A ripple current kapasitesi @10 kHz ve 1.15 A @120 Hz ile yüksek frekans ve düşük frekans uygulamalarında stabilite sağlar. ±20% tolerans aralığı ile standart endüstri gereksinimleri karşılar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 69 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V