UPJ1K391MHD6
CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1K391MHD
UPJ1K391MHD6 Hakkında
Nichicon UPJ1K391MHD6, 390 µF kapasitanslı, 80 V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır. 5000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilenmiştir. Kondansatör genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.17 A ve 120 Hz'de 908 mA'dir. 89 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 89 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 908 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V