UPJ1K101MHD6TO
CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1K101MHD6
UPJ1K101MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ1K101MHD6TO, 100 µF kapasiteli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile güç kaynakları, filtreler ve sinyalişleme devrelerinde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans sınırında ve -55°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi ile uzun ömürlü tasarıma sahiptir. 10 kHz'de 466 mA ve 120 Hz'de 308 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 230 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 466 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 308 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V