UPJ1K100MED1TD
CAP ALUM 10UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1K100MED1TD
UPJ1K100MED1TD Hakkında
Nichicon UPJ1K100MED1TD, 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80 V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 105°C'de 2000 saat ömür özelliğine sahiptir. 1.7 Ohms impedans ve 43 mA ripple current (120 Hz) ile belirtilen teknik özelliklerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.7 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V