UPJ1J390MED1TD
CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1J390MED1TD
UPJ1J390MED1TD Hakkında
Nichicon UPJ1J390MED1TD, 39 µF kapasitansı ve 63 V nominal voltajı ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole teknolojisi kullanılarak PCB'ye monte edilir. -55°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 450 mOhms impedans ve ±20% tolerans değerleri standart kalitede tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, timing devrelerinde ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 330 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V