UPJ1J220MED1TD
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1J220MED1TD
UPJ1J220MED1TD Hakkında
Nichicon UPJ1J220MED1TD, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% toleransı ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömrüne sahiptir. 780 mOhm empedansı ile düşük ESR değerleri sunar. 10 kHz'de 215 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipi nedeniyle klasik PCB tasarımlarında ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 780 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 215 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V