UPJ1J220MED
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1J220MED
UPJ1J220MED Hakkında
Nichicon UPJ1J220MED, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. 10 kHz'de 215 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Through hole montaj türü ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC konvertörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 780 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 215 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V