UPJ1J180MED1TD
CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1J180MED1TD
UPJ1J180MED1TD Hakkında
Nichicon UPJ1J180MED1TD, 18 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu radial montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 950 mOhms empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 195 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve deşarj uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
Impedance 950 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V