UPJ1J122MHD
CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1J122MHD
UPJ1J122MHD Hakkında
Nichicon UPJ1J122MHD, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial through-hole montaj türüne sahip olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garantilidir. 34 mOhms impedans, ±20% tolerans ve yüksek ripple current kapasitesi (2.51A @ 10kHz, 2.21A @ 120Hz) ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.51 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V