UPJ1J101MHD6
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1J101MHD6
UPJ1J101MHD6 Hakkında
Nichicon UPJ1J101MHD6, 100 µF kapasitansı ve 63 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde monte edilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve düşük frekans filtreleme devrelerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömre sahiptir. 120 Hz'de 460 mA ripple current kapasitesine ve 200 mOhms impedansına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V