UPJ1H820MPD1TD
CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1H820MPD1TD
UPJ1H820MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ1H820MPD1TD, 82 µF kapasitansyonlu, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 3000 saat ömrü garanti eden bu kondansatör, 320 mA ripple akım kapasitesiyle (120 Hz'de) güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans kompansasyonu ve filtreleme devrelerinde yer alır. ±20% tolerans ve 220 mOhms impedans değerleriyle kararlı performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V