UPJ1H561MHD6TN
CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1H561MHD6TN
UPJ1H561MHD6TN Hakkında
Nichicon UPJ1H561MHD6TN, 560µF kapasitanslı, 50V voltaj derecelemesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paket ile through-hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 1.55A ve 120 Hz'de 1.26A ripple akım kapasitesine sahiptir. 53 mOhm empedansı ile filtreleme, güç kaynağı stabilizasyonu ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Polar yapısı nedecek doğru kutuplandırma önemlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V