UPJ1H471MHD1TO
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1H471MHD1TO
UPJ1H471MHD1TO Hakkında
Nichicon UPJ1H471MHD1TO, 470 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C) çalışabilmektedir. 5000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve düşük impedans (48 mOhms) özellikleri sayesinde yüksek ripple current yüklenmelerine dayanıklıdır. 10 kHz'de 1.5A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 48 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V