UPJ1H470MED
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1H470MED
UPJ1H470MED Hakkında
Nichicon UPJ1H470MED, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial, can paket tipinde through-hole montajı destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 330 mA, 120 Hz'de 195 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında 420 mOhms empedans değeri ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 420 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V