UPJ1H221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1H221MPD1TD
UPJ1H221MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ1H221MPD1TD, 220µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve sinyal işleme devrelerinde filtreleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir. 105°C'de 5000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur. 10 kHz'de 1.04 A ve 120 Hz'de 760 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V