UPJ1H182MHD
CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1H182MHD
UPJ1H182MHD Hakkında
Nichicon UPJ1H182MHD, 1800 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türü ile tasarlanmıştır. 5000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. -55°C ile 105°C arasında işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. 25 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri vardır. 10 kHz'de 2.46 A ve 120 Hz'de 2.21 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtreleme işlevlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V