UPJ1H122MHD6
CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1H122MHD
UPJ1H122MHD6 Hakkında
Nichicon UPJ1H122MHD6, 1200µF kapasiteli 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ve 31 mOhms impedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 10 kHz'de 2.14 A ve 120 Hz'de 1.88 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, ve DC lineer stabilizasyon uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V