UPJ1E471MHD6TO
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1E471MHD6
UPJ1E471MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ1E471MHD6TO, 470 µF kapasitansına sahip radial mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 5000 saat 105°C'de dayanım süresi sunan kondansatör, düşük 110 mOhm impedans değeri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 985 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 985 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 785 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V