UPJ1E271MPD6TD
CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1E271MPD6TD
UPJ1E271MPD6TD Hakkında
Nichicon UPJ1E271MPD6TD, 270µF kapasitansı ve 25V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi sunmaktadır. 180 mOhms impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 700 mA ripple akımını (10 kHz) tolerans ederken, düşük frekans uygulamalarında 525 mA ripple akımı (120 Hz) kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantı ve genel depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 525 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V