UPJ1E222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1E222MHD
UPJ1E222MHD Hakkında
Nichicon UPJ1E222MHD, 2200µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motorlu aygıtlar ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, 5000 saatlik ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta güvenilir performans sunmaktadır. 29 mOhms empedansı ve 10 kHz'de 2.36A ripple akımı kapasitesi, düşük frekans uygulamalarında 120 Hz'de 2.12A ripple akımı ile desteklenmektedir. -55°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, through-hole montaj için optimize edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V