UPJ1C821MHD6TO
CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1C821MHD6
UPJ1C821MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ1C821MHD6TO, 820µF kapasitanslı 16V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömrü garantilemektedir. 96 mOhms impedans değeri ile düşük ESR performansı sağlar. 10 kHz'de 1.06A, 120 Hz'de ise 895 mA ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve energy storage alanlarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 96 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 895 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V