UPJ1C471MPD6
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1C471MPD
UPJ1C471MPD6 Hakkında
Nichicon UPJ1C471MPD6, 470µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 140 mOhms impedans değerine ve 5000 saat ömrüne (-55°C ~ 105°C çalışma sıcaklığında) sahiptir. Through Hole montaj tipine uygun olan kondansatör, 10 kHz'de 770 mA ve 120 Hz'de 615 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 770 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 615 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V