UPJ1C222MHD6TN
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1C222MHD6TN
UPJ1C222MHD6TN Hakkında
Nichicon UPJ1C222MHD6TN, 2200 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi, ±20% tolerans ve 48 mOhms impedans ile sunulmaktadır. 10 kHz'de 1.8 A ve 120 Hz'de 1.62 A ripple akım kapasitesi bulunur. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu polarize kondansatör, analog ve güç yönetimi devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 48 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V