UPJ1C182MHD
CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1C182MHD
UPJ1C182MHD Hakkında
Nichicon UPJ1C182MHD, 1800µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 39 mOhm impedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 1.88A ve 120 Hz'de 1.69A ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür sertifikasyonu vardır. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 39 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V