UPJ1C152MHD6TN
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1C152MHD6TN
UPJ1C152MHD6TN Hakkında
Nichicon UPJ1C152MHD6TN, 1500 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilim ile çalışan radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole teknolojisi ile donatılmış bu bileşen, geniş uygulamaları olan genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür özelliğine sahip olup, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 66 mOhm impedansı ve yüksek frekans (10 kHz) ile düşük frekans (120 Hz) koşullarında sırasıyla 1.56 A ve 1.4 A ripple akımı özelliklerine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 66 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V