UPJ1C121MED1TD
CAP ALUM 120UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1C121MED1TD
UPJ1C121MED1TD Hakkında
Nichicon UPJ1C121MED1TD, 120 µF kapasitanslı 16V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans aralığında ürün sunarak geniş uygulamalar için esnek seçenek sağlar. 2000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta belirtilmiştir. 450 mOhms empedansı ile düşük dirençli tasarım, 290 mA ripple akımı 10 kHz'de ve 195 mA ripple akımı 120 Hz'de yönetebilir. -55°C ile +105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 290 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V