UPJ1A681MPD6
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1A681MPD
UPJ1A681MPD6 Hakkında
Nichicon UPJ1A681MPD6, 680 µF kapasitanslı, 10V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 140 mOhms impedans ile karakterize edilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür sunar. Through Hole montajı ile PCB entegrasyonu basittir. 770 mA @ 10 kHz yüksek frekansta ve 635 mA @ 120 Hz düşük frekansta ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, analog filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 770 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 635 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V