UPJ1A561MPD6TD
CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPJ1A561MPD6
UPJ1A561MPD6TD Hakkında
Nichicon UPJ1A561MPD6TD, 560µF kapasitesi ve 10V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve depolama işlevlerinde kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi, ±20% tolerans ve 180 mOhms düşük impedansı ile karakterizedir. Maksimum 700 mA ripple akım (10 kHz) ve 565 mA ripple akım (120 Hz) kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 565 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V