UPJ1A561MPD6
CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1A561MPD
UPJ1A561MPD6 Hakkında
Nichicon UPJ1A561MPD6, 560 µF kapasitesinde, 10V nominal voltajda çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 180 mOhms empedansa sahiptir. 10 kHz'de 700 mA ve 120 Hz'de 565 mA ripple akımı kapasitesine sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme, destek devreleri ve düşük voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 565 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V