UPJ1A471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1A471M
UPJ1A471MPD Hakkında
Nichicon UPJ1A471MPD, 470 µF kapasitansına ve 10V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile düşük frekans ripple akımı 475 mA @ 120 Hz kapasitesindedir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 475 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V