UPJ1A152MHD6TN
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPJ1A152MHD6TN
UPJ1A152MHD6TN Hakkında
Nichicon UPJ1A152MHD6TN, 1500 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjinin depolanması gereken alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 78 mOhms düşük impedansı, 10 kHz'de 1.33A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 78 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.33 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V