UPJ1A151MED1TD
CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ1A151MED1TD
UPJ1A151MED1TD Hakkında
Nichicon UPJ1A151MED1TD, 150 µF kapasitansıyla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial Through Hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. ±20% toleransa ve 550 mOhms empedansa sahiptir. 10 kHz'de 265 mA, 120 Hz'de 185 mA ripple akım kapasitesine kaynağıdır. Güç kaynakları, ses sistemleri, ışık uygulamaları ve diğer genel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 265 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 185 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V