UPJ1A101MED
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPJ1A101MED
UPJ1A101MED Hakkında
Nichicon UPJ1A101MED, 100 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) ile belirtilmiştir. 840 mOhm impedans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 210 mA, 120 Hz'de 135 mA ripple akımı taşıyabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. -55°C ile 105°C arasında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 840 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V