UPJ0J821MPD1TD
CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ0J821MPD1TD
UPJ0J821MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ0J821MPD1TD, 820 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olup ±20% tolerans sınırındadır. Through hole montajı ile PCB'lere direk yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal düzleştirme ve enerji depolaması için kullanılır. 130 mOhm empedans değeri ile yüksek frekansta (10 kHz'de 795 mA) ve düşük frekansta (120 Hz'de 670 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 3000 saat ömür garantilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V