UPJ0J153MHD
CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ0J153MHD
UPJ0J153MHD Hakkında
Nichicon UPJ0J153MHD, 15000 µF kapasitansı ve 6.3 V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 22 mOhms impedans ve 2.96 A ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında işlev görmesini sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, düşük ve yüksek frekanslı ripple akımları yönetebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.96 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V