UPJ0J152MPD1TD
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ0J152MPD1TD
UPJ0J152MPD1TD Hakkında
Nichicon UPJ0J152MPD1TD, 1500 µF kapasitanslı, 6.3V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenir. ±20% tolerans ve 84 mOhms impedans değerine sahiptir. 10 kHz'de 1.22 A ripple akım yeteneği ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, DC-DC konvertörleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial, Can paket tipi ile kompakt tasarımı uygun.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 84 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V