UPJ0J152MPD
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPJ0J152M
UPJ0J152MPD Hakkında
Nichicon UPJ0J152MPD, 1500µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış, radial through-hole montaj tipi sunan bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 84 mOhms empedans ve ±20% tolerans özelliğine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi sağlar. 10 kHz'de 1.22A ve 120 Hz'de 1.09A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Power supply filtreleme, ses sistemleri ve genel DC devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 84 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V