UPJ0J152MHD6TO
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ0J152MHD6TO
UPJ0J152MHD6TO Hakkında
Nichicon UPJ0J152MHD6TO, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1500 µF kapasitansa ve 6.3 V nominal voltajına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 mOhms impedans değeri ile düşük ESR performansı sağlar. 10 kHz'de 1.02 A, 120 Hz'de 915 mA ripple akımı kapasitesine karşılık gelir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, destek ve smoothing devreleri tasarımlarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 915 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V