UPJ0J151MED1TD
CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPJ0J151MED1TD
UPJ0J151MED1TD Hakkında
Nichicon UPJ0J151MED1TD, 150 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through-hole montaj türüne sahip olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde işletilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantilenir. 780 mOhm empedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. 10 kHz'de 225 mA ve 120 Hz'de 155 mA ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve bypass uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 780 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 225 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V