UPHW6560MHD
CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPHW6560MHD
UPHW6560MHD Hakkında
Nichicon UPHW6560MHD, 56 µF kapasitanslı, 420 V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde kasa ile Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 460 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve kontrol devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V