UPHW6121MHD
CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPHW6121MHD
UPHW6121MHD Hakkında
Nichicon UPHW6121MHD, 120 µF kapasiteli, 420 V rated voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 1.17 A, 120 Hz'de 780 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V