UPH2W470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPH2W470MHD
UPH2W470MHD Hakkında
Nichicon UPH2W470MHD, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. 120 Hz'de 430 mA ripple current kapasitesine sahip olup, -25°C ile 105°C arasında çalışır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilir. Genel amaçlı güç kaynağı devreleri, filtreleme ve AC/DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V