UPH2G680MHD
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPH2G680MHD
UPH2G680MHD Hakkında
Nichicon UPH2G680MHD, 68 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt takılır. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans sunar. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 810 mA, 120 Hz'de 540 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 810 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V