UPH2G560MHD
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPH2G560MHD
UPH2G560MHD Hakkında
Nichicon UPH2G560MHD, 56 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile belirlenen genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ve 470 mA ripple current kapasitesi (120 Hz'de) ile güç kaynakları, filtre devreleri, timing uygulamaları ve enerjilendirme devreleri gibi alanlarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup bağlantısı gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 470 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V